polski english deutsch

AleArte – dekoracyjne podpórki do książekNa początku był pomysł. Urodził się pewnego dnia w bibliotece. Spoglądając na półki z książkami, pomyślałam — „Dlaczego te podpórki są takie brzydkie? Czy nie można zrobić rzeczy ładnej i użytecznej?” I tak to ruszyło. Jak wino pomysł rozwijał się, dojrzewał, nabierał kształtów, aż pierwszego dnia jesieni 2010 zmaterializował się.

Fizycznie nasza firma jest młoda, ale duch w niej dojrzały. Zajmujemy się produkcją podpórek do książek, które są funkcjonalne i do tego ładne.

Liczymy na to, że każdy, kogo obudził w nocy hałas przewracających się na półce woluminów, doceni nasz produkt i sięgnie po niego, sprawiając radość sobie, a może i przyjaciołom, bo podpórki doskonale nadają się na prezent.

Mamy nadzieję, że uda się nam zadowolić Państwa gust, jeśli nie obecnym wzornictwem, to następnym, które w zamyśle istnieje od dawna i tylko czeka na wprowadzenie do produkcji.

Wzory chronione prawem z rejestracji wzorów wspólnotowych nr UHRW nr 002000695-0001; nr 002000695-0002; nr 002000695-0003; Copyright © Alearte 2022

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego